Úvodní Pokladka


Pokladka podlahových krytin

Pokládka podlahových krytin

Zakúpili ste podlahu od nás a neviete ako ju položiť? V rámci služieb pre našich zákazníkov vám radi poskytneme odborné konzultácie pokladania podlahových krytín. Vyberte si zo širokej ponuky kvalitných podláh a my vám vysvetlíme ako pre ňu správne vyrovnať podklad pred pokládkou, prípadne poradíme vhodné doplnky.

Pokládka krytín prebieha v niekoľkých fázach. Najskôr je potrebné odstrániť a zlikvidovať staré krytiny, potom upraviť a vyrovnať podklad pre kvalitné položenie novej krytiny a nakoniec vykonať samotnú pokládku vami vybranej podlahy. Podlahové krytiny je ďalej možné doplniť o čistiace zóny, rohožky alebo podložky pod kolieskové stoličky.

Svoje služby sa snažíme neustále skvalitňovať a zároveň rozširovať sortiment podlahových krytín. V našej ponuke nájdete široký výber naozaj kvalitných krytín od renomovaných výrobcov. Dôraz kladieme na spokojnosť zákazníka, a preto realizovaným zákazkám venujeme maximálnu pozornosť.

Dotaz

Potrebujete poradiť? Neviete si rady s výberom? Zodpovieme akúkoľvek otázku. Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hviezdičkou. Budeme tak môcť rýchlejšie a lepšie reagovať na Váš dotaz. Ďakujeme.

[Přeskočit navigaci]

Novinky

Privítajte jar u vás doma

13.04.2017

Vyberáme pre vás umelé trávne koberce, ktoré do vášho domova alebo záhrady vnesú ukľudňujúce zelenú farbu.

detail novinky

10% zľava na celý sortiment

02.01.2017

Vianoce za nami, ale u nás Ježiško ešte neskončil! V našom e-shope sme celý sortiment zlacnili o 10%. Prezrite si našu ponuku podláh, PVC a kobercov.

detail novinky

TOPlist