Úvodní Pokladka


Pokladka podlahových krytin

Pokládka podlahových krytin

Zakúpili ste podlahu od nás a neviete ako ju položiť? V rámci služieb pre našich zákazníkov vám radi poskytneme odborné konzultácie pokladania podlahových krytín. Vyberte si zo širokej ponuky kvalitných podláh a my vám vysvetlíme ako pre ňu správne vyrovnať podklad pred pokládkou, prípadne poradíme vhodné doplnky.

Pokládka krytín prebieha v niekoľkých fázach. Najskôr je potrebné odstrániť a zlikvidovať staré krytiny, potom upraviť a vyrovnať podklad pre kvalitné položenie novej krytiny a nakoniec vykonať samotnú pokládku vami vybranej podlahy. Podlahové krytiny je ďalej možné doplniť o čistiace zóny, rohožky alebo podložky pod kolieskové stoličky.

Svoje služby sa snažíme neustále skvalitňovať a zároveň rozširovať sortiment podlahových krytín. V našej ponuke nájdete široký výber naozaj kvalitných krytín od renomovaných výrobcov. Dôraz kladieme na spokojnosť zákazníka, a preto realizovaným zákazkám venujeme maximálnu pozornosť.

Dotaz

Potrebujete poradiť? Neviete si rady s výberom? Zodpovieme akúkoľvek otázku. Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hviezdičkou. Budeme tak môcť rýchlejšie a lepšie reagovať na Váš dotaz. Ďakujeme.

[Přeskočit navigaci]

Novinky

Veľkonočné sviatky klopú na dvere

12.04.2019

Pripravte sa na Veľkonočné sviatky a sezónu. Doplňte balkóny, terasy a detské ihriská o stále zelený umelý trávny koberec.

detail novinky

PVC na filcovom podklade

12.04.2019

Kolekcia PVC na filcovom podklade Essentials 280T a Texalino Supreme vnesú do vášho domova či kancelárie nový pocit z podlahovej krytiny.

detail novinky

TOPlist