Úvodní Podlahy Na balkón


Podlaha na balkón

Vonku sa počas roka neustále mení počasie, preto pri výbere vhodnej podlahovej krytiny na balkón či terasu musíte byť obozretní. Musí totiž spĺňať niekoľko požiadaviek. Vaše nároky na takúto podlahu musia byť najvyššie. Nezáleží, či je balkón zastrešený, alebo terasa chránená pred vonkajšími vplyvmi počasia. Tak či tak musí spĺňať maximálnu kvalitu a odolnosť.

Čo ďalej požadovať od vonkajšej podlahy:

  • musí byť bezpečná
  • mať najmenšie nároky na údržbu
  • zvládať perfektne vlhkosť
  • zvládať veľké zmeny teplôt

Drevo

Drevené podlahy patria ku krásnym a elegantným krytinám, ktoré možno použiť na balkón či terasu. Počítajte však s potrebnou starostlivosťou. O drevo sa treba starať a natierať ho špeciálnymi prípravkami, aby nepodliehalo vlhku, plesniam či rôznym škodcom. Drevená podlaha je však investícia, takže počítajte s vyššími nákladmi než u iných druhov podláh. Ideálnym druhom pre pokládku na balkón či terasu je exotické drevo, ktoré je vysoko odolné.

Umelý trávnik

Ďalšou možnosťou je obstaranie umelého trávnika. Je skvelým riešením najmä, ak máte deti. Umelý trávnik je totiž nielen odolný, ale aj veľmi príjemný. Vďaka svojim vlastnostiam si udržuje prirodzený vzhľad a dlhú životnosť. Sú vybavené aj drenážnymi otvormi, ktoré slúžia k lepšiemu odvodu vody.

Cena dohodou

Detail

Cena dohodou

Detail

Cena dohodou

Detail

Ak si aj po prečítaní týchto informácií neviete rady s výberom, potom odporúčame obrátiť sa na nás a my vám na základe našich skúseností poradíme. Ak dáme dokopy naše znalosti s vašimi želaniami a požiadavkami, vyberieme ideálnu podlahovú krytinu pre váš balkón alebo terasu.

[Přeskočit navigaci]

Novinky

Záťažové koberce nielen pre hotely a kancelárie

28.02.2019

Záťažové koberce sa nemusíte báť položiť v chodbe, kancelárii, predajni, hotela ani reštaurácii.

detail novinky

Vinyl pre bytové priestory

28.01.2019

Prinášame veľmi obľúbené bytové vinylové podlahy za jedinečné ceny.

detail novinky

TOPlist