Úvodní Podlahy Do spálne


Podlaha do spálne

Spálňa patrí k miestam, v ktorom po náročnom dni odpočívame, regenerujeme svoje telo a načerpávajú späť stratené sily. Jedná sa o miestnosť, v ktorej trávime jednu tretinu svojho života. Aby spánok bol naozaj kvalitný, tak celé prostredie musí byť vybavené tak, aby vytváralo príjemnú a útulnú atmosféru. Jedným z najdôležitejších prvkov je podlaha.

Výber podlahových krytín je v dnešnej dobe veľmi široký, avšak nie každá krytina je vhodná do spálne.

Čo by mala podlaha do spálne spĺňať:

  • odolnosť voči opotrebovaniu
  • ľahká údržba
  • príjemný vzhľad
  • teplo od nôh

Podlahy v spálni však nebývajú príliš zaťažované, takže nie je potrebné klásť také nároky na odolnosť. Podstatná je však ľahká údržba a teplo od nôh. V tomto smere sú ideálne vinylové podlahy.

Vinyl do spálne

Vinylové podlahy sú ideálnou krytinou nielen do spální, ale aj do iných miestností. V spálňach však nachádzajú uplatnenie najmä kvôli dobrému teplotnému vnemu. Vďaka ich vlastnostiam umožňujú inštaláciu podlahového vykurovania. Vinyl je skvelým materiálom, pretože oproti iným typom podláh dokáže na teplo reagovať oveľa rýchlejšie. Vedľa tepelnej pohode je vinyl mäkký a má nízku úroveň hluku.

Ďalšie prednosti vinylu:

  • jednoduchá a bezproblémová údržba
  • vhodná pre alergikov

Cena dohodou

Detail

Cena dohodou

Detail

Cena dohodou

Detail

Drevené podlahy

Drevo je ďalším ideálnym materiálom do spálne, pretože tieto podlahy sú teplé a príjemné na dotyk. Vďaka svojmu vzhľadu a prírodnému materiálu dokážu drevené podlahy navodiť príjemnú atmosféru a pohodu, takže sú skvelou voľbou. Veľkou výhodou dreva je jeho nadčasovosť, stále patrí medzi podlahové krytiny, ktoré sú aj po niekoľkých rokoch stále v móde. Skvelou vlastnosťou je tiež jeho elasticita. Vďaka tomu chráni naše končatiny pri chôdzi a nárazoch a taktiež zabraňuje únave svalov a väzov.

Výhody dreva:

  • tepelná a zvuková izolácia
  • schopnosť prijímať a vydávať vlhkosť
  • minimálna horľavosť
  • možnosť opráv

Cena dohodou

Detail

Cena dohodou

Detail

Cena dohodou

Detail

Koberce

Koberec býva stále veľmi často volený do spálne. Je to kvôli tomu, že je v ponuke za pomerne nízku obstarávaciu cenu, ponúka dobrú tepelnú aj zvukovú izoláciu a je dostupný v mnohých vzoroch a farebných variantách. Okrem metrážového odporúčame využiť kusové koberce, ktoré sú na výber v rôznych variantoch a s príjemným vysokým chlpom. Vďaka kusovému kobercu môžete skombinovať dve podlahové krytiny.

Cena dohodou

Detail

LILOU - zelený

Vysoko kvalitný kusový koberec s lesklým vlasom typu Shaggy. 100%...

Pův. cena: 132,95 €/ks

123,99 €/ks

(s DPH)

Detail

EXPO SHAGGY - zelený

Veľmi príjemný kusový koberec s vlasom cca. 3cm láka k odpočinku....

15,19 €/ks

(s DPH)

Detail

Ak si však neviete rady s výberom vhodnej podlahovej krytiny do vašej spálne, neváhajte a obráťte sa na nás. My vám s výberom podlahovej krytiny veľmi radi pomôžeme. Na základe našich poznatkov a vašich prianí a požiadaviek vyberieme presne takú podlahu, ktorá do vášho interiéru perfektne zapadne.

[Přeskočit navigaci]

Novinky

Veľkonočné sviatky klopú na dvere

12.04.2019

Pripravte sa na Veľkonočné sviatky a sezónu. Doplňte balkóny, terasy a detské ihriská o stále zelený umelý trávny koberec.

detail novinky

PVC na filcovom podklade

12.04.2019

Kolekcia PVC na filcovom podklade Essentials 280T a Texalino Supreme vnesú do vášho domova či kancelárie nový pocit z podlahovej krytiny.

detail novinky

TOPlist