Úvodní Podlahy Do detskej izby


Podlaha do detskej izby

Rozhodli ste sa vylepšiť interiér detskej izby? Najdôležitejším prvkom v týchto priestoroch je podlaha, najmä ak máte malé deti, ktoré na zemi trávia väčšinu svojho času. Vhodný materiál do detskej izby by ste mali vyberať podľa veku dieťaťa. Dobré je voliť tiež materiály s ohľadom na ich budúce aktivity. Medzi najvhodnejšie podlahy patrí:

  • korok
  • linoleum
  • drevo
  • laminát
  • vinyl
  • marmoleum

Pri výbere konkrétnej podlahovej krytiny záleží predovšetkým na vás. Všetky vyššie uvedené materiály sú veľmi príjemné na dotyk, ľahko sa udržujú a sú vhodné pre alergikov.

Vinylové podlahy nechladia

Vinyl je materiál, ktorý je svojimi vlastnosťami ideálny do detských izieb malých detí. Je extrémne odolný, zdravotne nezávadný a z veľkej časti je vyrobený z prírodných surovín. Povrch vinylovej podlahy je hrejivý a mäkký, takže je na bosé nohy veľmi príjemný. Krytina je tiež odolná voči vode, vlhkosti a neškodí jej ani slnečné svetlo. Škvrny od rôznych farebných pier a fixiek sa z tejto podlahy ľahko odstránia.

Vodeodolný a prirodzený laminát

Pre školské deti a študentov odporúčame laminát, ktorý perfektne imituje rôzne prírodné povrchy, ale je za priaznivú cenu. Naše laminátové podlahy sú vodeodolné a k dostaniu za veľmi priaznivú cenu. Keďže laminátové podlahy majú znížený prah zvukovej izolácie, preto je nutné ich podložiť izolačnou podložkou tlmiacou zvuk.

Prírodné drevené podlahy

Ďalším skvelým materiálom na použitie do detskej izby je drevo, ktoré je oproti iným typom podláh finančne náročnejšie, pretože sa jedná o prírodný materiál. Drevené podlahy sú veľmi príjemné na dotyk. Drevo je do detskej izby vhodné, ale odporúča sa iba u väčších detí, pretože ide o mäkší materiál, ktorý je náchylnejší na opotrebenie. 

Tradičné linoleum a marmoleum

O životnosť sa nemusíte starať v prípade, že zvolíte do detskej izby linoleum alebo marmoleum. Oba materiály sú vyrobené na prírodnej báze, sú veľmi odolné a takmer nezničiteľné. Ich životnosť sa pohybuje okolo niekoľkých desiatok rokov. Linoleum aj marmoleum sú dostupné v najrôznejších farbách, ktoré možno skvele kombinovať. Vďaka tomu môžete v izbičke vytvoriť najrôznejšie obrazy.

Kusové koberce - skvelý doplnok k hlavnej podlahe

Ak by ste radi do detskej izbičky koberec, odporúčame vyberať medzi kusovými modelmi, ktoré doplnia vybratú podlahu. Detské kusové koberce izbu opticky zateplia a v prípade zašpinenia sa ľahšie čistia. Vďaka tomu, že sa jedná o kusový koberec, možno ho častejšie meniť podľa nálady.

Ak si aj po prečítaní neviete rady s výberom, potom sa neváhajte na nás obrátiť. Veľmi radi s vami prejdeme vaše požiadavky a na základe našich odborných znalostí vyberieme tú najlepšiu podlahu pre vaše ratolesti do detskej izbičky.

My vám odporúčame:

Cena dohodou

Detail

Cena dohodou

Detail

Cena dohodou

Detail

[Přeskočit navigaci]

Novinky

Záťažové koberce nielen pre hotely a kancelárie

28.02.2019

Záťažové koberce sa nemusíte báť položiť v chodbe, kancelárii, predajni, hotela ani reštaurácii.

detail novinky

Vinyl pre bytové priestory

28.01.2019

Prinášame veľmi obľúbené bytové vinylové podlahy za jedinečné ceny.

detail novinky

TOPlist